שירותנו כוללים

אנו מתמחים במתן פתרונות גיזום וכריתה לעצים מסובכים וקשים החל מעצים מעל בתים וגגות רעפים וכלה בעצים בסמוך לריצוף ולמשטחי דק ומעל רשתות חשמל. אנו דואגים תמיד לשמור על כל אזור העבודה ומשתמשים בחבלים בכדי להוריד ענפים וגזעים בצורה מבוקרת ובטוחה במקומות שבהן זה נדרש.

גיזום עצים בטיפוס וסנפלינג

תמחות בגיזום עצים במקומות ללא גישה למנוף באמצעות ציוד טיפוס מקצועי וחבלי גלישה (סנפלינג). בטיחות בעבודה, במיוחד בעבודה בגובה, נמצאת אצלנו בראש סדר העדיפויות.

גיזום ענפים הבאים במגע עם כבלי חשמל וטלפון

הסרת מפגעים של ענפים הנשענים על כבלי חשמל וטלפון בצורה בטיחותית. במקרה של נגיעה של ענפים בכבלי חשמל חשופים יש להזמין ניתוק חשמל יזום מחברת חשמל כדי שיהיה ניתן לגזום את הענפים. טיפוס על עצים וגיזומם כשאחד או יותר מהענפים נוגעים בכבלי חשמל חשופים מהווה סכנת חיים מידית לגוזם ויכולה לגרום לקצר חשמלי בכל הרחוב.

כריתת עצים מסוכנים ובמקומות מסובכים לביצוע

לרשותנו ניסיון רב שנים בביצוע עבודות מורכבות של גיזום וכריתת עצים. אנו מסוגלים לטפל בעצים הממוקמים במקומות הכי קשים לביצוע, בין היתר הורדה מבוקרת של גזעים הנמצאים מעל גגות רעפים או קולטי שמש (הורדה בטוחה ואיטית באמצעות חבלים), שינוע ענפים וגזעים אל אזור נפילה מרוחק באמצעות אומגה ועוד טכניקות רבות של מטפסים וגוזמים מקצועיים.

כריתה וגיזום עצים עם מנוף

שימוש במנופי סל גדולים לביצוע עבודות גיזום וכריתה לעצים גבוהים מאוד ושימוש במנופים המורכבים על משאיות קטנות היכולות להיכנס לאזורים צרים שמשאיות גדולות אינן מסוגלות להיכנס. בנוסף, אנו מבצעים הנפה של עצים וגזעים גדולים עם מנוף ושינועם אל מחוץ לאזור העבודה בכדי שלא ייגרם שום נזק לבתים ולגינות הקיימות.

ניקוי דקלים

גוזמינו בעלי ניסיון רב בגיזום דקלים ובהסרת הפירות ומבצעים ניקוי לכל סוגי הדקלים: דקלי וושינגטוניה (חסונה וחוטית), דקלי תמר מצוי, דקלי תמר קנרי, דקלי קוקוס ודקלי טבעות. גם אם הדקלים ממוקמים במקומות ללא גישה למנוף ובמקומות גישה בעיתיים אנו מסוגלים לבצע להם גיזום ולהקנות להם מראה אסתטי לפי דרישת הלקוח.

שירות חירום 24/7 לעצים שקרסו

עצים שלא עברו גיזום דילול ולא עברו בדיקה של גוזם מוסמך, נושאים עליהם משקל רב שלעייתים אינם מסוגלים לשאתו ועלולים לקרוס בשלמותם או בחלקם (ענפים מתוכם) במיוחד בימי החורף כאשר נושבות רוחות חזקות המעמידות במבחן את קונסטרוקציית העץ. במקרים רבים עצים שקורסים גורמים לנזק רב ברכוש ובמקרים נדירים גם לפגיעה בנפש.

בחברתנו מועסקים גוזמים מיומנים שישתדלו ככל הניתן להסיר את המפגע בצורה הבטיחותית ביותר בלי שייגרם נזק נוסף לרכוש. לרשותנו ניסיון עשיר, ידע נרחב וציוד מהמתקדמים בעולם לטיפול בהסרת מפגעים עקב קריסתם של עצים.

 2007-2021 כל הזכויות שמורות לעץ הזית - כריתה וגיזום עצים
גיזום עצים | כריתת עצים | ניקוי דקלים| כרסום שורשים
054-8055317