שירותנו כוללים

אנו מתמחים במתן פתרונות גיזום וכריתה לעצים מסובכים וקשים החל מעצים מעל בתים וגגות רעפים וכלה בעצים בסמוך לריצוף ולמשטחי דק ומעל רשתות חשמל. אנו דואגים תמיד לשמור על כל אזור העבודה ומשתמשים בחבלים בכדי להוריד ענפים וגזעים בצורה מבוקרת ובטוחה במקומות שבהן זה נדרש.

02.jpg
גיזום עצים בטיפוס וסנפלינג

תמחות בגיזום עצים במקומות ללא גישה למנוף באמצעות ציוד טיפוס מקצועי וחבלי גלישה (סנפלינג). בטיחות בעבודה, במיוחד בעבודה בגובה, נמצאת אצלנו בראש סדר העדיפויות.

סיסם הודי לפני.jpg
גיזום ענפים הבאים במגע עם כבלי חשמל וטלפון

הסרת מפגעים של ענפים הנשענים על כבלי חשמל וטלפון בצורה בטיחותית. במקרה של נגיעה של ענפים בכבלי חשמל חשופים יש להזמין ניתוק חשמל יזום מחברת חשמל כדי שיהיה ניתן לגזום את הענפים. טיפוס על עצים וגיזומם כשאחד או יותר מהענפים נוגעים בכבלי חשמל חשופים מהווה סכנת חיים מידית לגוזם ויכולה לגרום לקצר חשמלי בכל הרחוב.

tree-branches-near-power-lines.jpg
כריתת עצים מסוכנים ובמקומות מסובכים לביצוע

לרשותנו ניסיון רב שנים בביצוע עבודות מורכבות של גיזום וכריתת עצים. אנו מסוגלים לטפל בעצים הממוקמים במקומות הכי קשים לביצוע, בין היתר הורדה מבוקרת של גזעים הנמצאים מעל גגות רעפים או קולטי שמש (הורדה בטוחה ואיטית באמצעות חבלים), שינוע ענפים וגזעים אל אזור נפילה מרוחק באמצעות אומגה ועוד טכניקות רבות של מטפסים וגוזמים מקצועיים.

כריתה וגיזום עציםעם מנוף
כריתה וגיזום עצים עם מנוף

שימוש במנופי סל גדולים לביצוע עבודות גיזום וכריתה לעצים גבוהים מאוד ושימוש במנופים המורכבים על משאיות קטנות היכולות להיכנס לאזורים צרים שמשאיות גדולות אינן מסוגלות להיכנס. בנוסף, אנו מבצעים הנפה של עצים וגזעים גדולים עם מנוף ושינועם אל מחוץ לאזור העבודה בכדי שלא ייגרם שום נזק לבתים ולגינות הקיימות.

IMG_1848.JPG
ניקוי דקלים

גוזמינו בעלי ניסיון רב בגיזום דקלים ובהסרת הפירות ומבצעים ניקוי לכל סוגי הדקלים: דקלי וושינגטוניה (חסונה וחוטית), דקלי תמר מצוי, דקלי תמר קנרי, דקלי קוקוס ודקלי טבעות. גם אם הדקלים ממוקמים במקומות ללא גישה למנוף ובמקומות גישה בעיתיים אנו מסוגלים לבצע להם גיזום ולהקנות להם מראה אסתטי לפי דרישת הלקוח.

567317417920100490490no.jpg
שירות חירום 24/7 לעצים שקרסו

עצים שלא עברו גיזום דילול ולא עברו בדיקה של גוזם מוסמך, נושאים עליהם משקל רב שלעייתים אינם מסוגלים לשאתו ועלולים לקרוס בשלמותם או בחלקם (ענפים מתוכם) במיוחד בימי החורף כאשר נושבות רוחות חזקות המעמידות במבחן את קונסטרוקציית העץ. במקרים רבים עצים שקורסים גורמים לנזק רב ברכוש ובמקרים נדירים גם לפגיעה בנפש.

בחברתנו מועסקים גוזמים מיומנים שישתדלו ככל הניתן להסיר את המפגע בצורה הבטיחותית ביותר בלי שייגרם נזק נוסף לרכוש. לרשותנו ניסיון עשיר, ידע נרחב וציוד מהמתקדמים בעולם לטיפול בהסרת מפגעים עקב קריסתם של עצים.